AKTUALNOŚCI
ANKIETAJaki preparat stosujesz najczęściej na kaszel?
Wyciągi roślinne oparte na bazie ziół
Pectosol
Syrop z cebuli
Inne:


BAKTERICIN - płyn do płukania jamy ustnej

3 czerwca 2012

Unikalne właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, ułatwia utrzymanie prawidłowego środowiska jamy ustnej i odpowiedniego pH, działa przeciwzapalnie na błony śluzowe jamy ustnej i gardła, zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego, nie wywołuje reakcji alergicznych, nie zawiera alkoholu i cukru, zapewnia zdrowy oddech i mentolowy smak...

To tylko skrótowy opis zalet BAKTERICINU, nowości w ofercie WZZ Herbapol. Dzięki unikalnemu składowi płyn do higieny jamy ustnej w sposób szczególny i wyjątkowo efektywny dba o właściwe środowisko jamy ustnej oraz – pośrednio – także innych układów organizmu człowieka. BAKTERICIN po aplikac ji tworzy warstwę ochronną zmniejszającą możliwość uszkodzeń błon śluzowych jamy ustnej, przywraca jej właściwe nawilżanie i elastyczność oraz wygładza błony śluzowe nie tylko jamy ustnej, ale i gardła.
Jako dodatkowy bufor o lekko zasadowym odczynie zapewnia utrzymanie prawidłowego pH w jamie ustnej i zapobiega jego niekorzystnym zmianom, np. w czasie stresu lub wysiłku fizycznego.
Płyn polecany jest szczególnie dla osób z wielu grup ryzyka, m. in. chorych na nowotwory, cukrzycę lub astmę, pacjentów w trakcie antybiotykoterapii, chorych stosujących przewlekle doustne sterydy i leki immunosupresyjne czy u dzieci w czasie intensywnego wzrostu (zwłaszcza w okresie wyrzynania się zębów stałych) oraz u kobiet w okresie okołomenopauzalnym.

Płyn do płukania jamy ustnej posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Zarejestrowany w KSIoK przy Instytucie Medycyny Pracy w Łodzi. Produkt jest wytwarzany zgodnie z systemem Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych.(+) kliknij, aby powiększyć
 

Prywatyzacja WZZ "Herbapol"

   >>
5 kwietnia 2012
 

Z herbatką laktacyjną po całej Polsce
Karmienie piersią? Nie ma minusów...

   >>
11 stycznia 2012
 

Prywatyzacja bezpośrednia WZZ "Herbapol"

   >>
2 stycznia 2012
 

HERBAPOL W TURCJI...

   >>
10 października 2011
 

60 – lecie WZZ "Herbapol" w Pruszkowie

   >>
1 sierpnia 2011
 

Wiemy już co młode Mamy myślą o naszej Herbatce

   >>
4 czerwca 2011
 

HERBAPOL PRUSZKÓW DLA MATEK KARMIĄCYCH PIERSIĄ

   >>
3 czerwca 2011
 

Super - inwestycje w ciągu past leczniczych

   >>
1 marca 2011
 

REUMOSOL W CIECHOCINKU

   >>
5 października 2010
 


1 | 2 | 3
ZNAJDŹ LEK NA SWOJE SCHORZENIE!
Wierzysz w profilaktykę zdrowia i skuteczność ziół? Zapisz się na nasz Newsletter!