AKTUALNOŚCI
ANKIETAJaki preparat stosujesz najczęściej na kaszel?
Wyciągi roślinne oparte na bazie ziół
Pectosol
Syrop z cebuli
Inne:


BAKTERICIN - płyn do płukania jamy ustnej

   >>
3 czerwca 2012
 

Prywatyzacja WZZ "Herbapol"

   >>
5 kwietnia 2012
 

Z herbatką laktacyjną po całej Polsce
Karmienie piersią? Nie ma minusów...

   >>
11 stycznia 2012
 

Prywatyzacja bezpośrednia WZZ "Herbapol"

   >>
2 stycznia 2012
 

HERBAPOL W TURCJI...

   >>
10 października 2011
 

60 – lecie WZZ "Herbapol" w Pruszkowie

   >>
1 sierpnia 2011
 

Wiemy już co młode Mamy myślą o naszej Herbatce

   >>
4 czerwca 2011
 

HERBAPOL PRUSZKÓW DLA MATEK KARMIĄCYCH PIERSIĄ

   >>
3 czerwca 2011
 

Super - inwestycje w ciągu past leczniczych

   >>
1 marca 2011
 

REUMOSOL W CIECHOCINKU

5 października 2010

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie – w profesjonalnym gronie – możemy zaprezentować nasze firmowe produkty. W ostatnich dniach września w Ciechocinku odbywa a się VII Konferencja Uzdrowiskowa (sekcja pielęgniarska przy Polskim Towarzystwie Balneologii i Medycyny Fizykalnej). Ponad 120 uczestników spotkania reprezentowało 13 znanych miejscowości uzdrowiskowych z całej Polski.
I to właśnie przed nimi mieliśmy niepowtarzalną okazję przedstawienia przeznaczonego głównie dla pacjentów ośrodków rehabilitacji i uzdrowisk, zyskującego coraz większą popularność naszego REUMOSOLU. Na firmowym stoisku WZZ Herbapol prezentowaliśmy dodatkowo inne własne produkty oraz specjalnie przygotowane materiały informacyjne.
Z wielką satysfakcją informujemy, że zainteresowanie naszą ofertą było wyjątkowo duże, co potwierdzają chociażby liczne zaproszenia z wielu szpitali i zakładów uzdrowiskowych. Będziemy mieli zatem niepowtarzalną okazję pokazania REUMOSOLU, jako unikalnego, wyjątkowo skutecznego leku dodawanego do kąpieli leczniczych. Przy tej okazji nasi specjaliści na miejscu zapoznają się nie tylko z opiniami pacjentów, ale także lekarzy specjalistów.
Warto podkreślić, że profesjonalne przygotowanie naszego udzia u w Konferencji zostało bardzo wysoko ocenione przez organizatorów. W efekcie zostaliśmy przez nich potraktowani nie jak zwyczajny wystawca, ale jako wypróbowany i solidny partner.(+) kliknij, aby powiększyć
 


1 | 2 | 3
ZNAJDŹ LEK NA SWOJE SCHORZENIE!
Wierzysz w profilaktykę zdrowia i skuteczność ziół? Zapisz się na nasz Newsletter!