AKTUALNOŚCI
ANKIETAJaki preparat stosujesz najczęściej na kaszel?
Wyciągi roślinne oparte na bazie ziół
Pectosol
Syrop z cebuli
Inne:
BAKTERICIN - płyn do płukania jamy ustnej

   >>
3 czerwca 2012
 

Prywatyzacja WZZ "Herbapol"

   >>
5 kwietnia 2012
 

Z herbatką laktacyjną po całej Polsce
Karmienie piersią? Nie ma minusów...

   >>
11 stycznia 2012
 

Prywatyzacja bezpośrednia WZZ "Herbapol"

   >>
2 stycznia 2012
 

HERBAPOL W TURCJI...

   >>
10 października 2011
 

60 – lecie WZZ "Herbapol" w Pruszkowie

   >>
1 sierpnia 2011
 

Wiemy już co młode Mamy myślą o naszej Herbatce

   >>
4 czerwca 2011
 

HERBAPOL PRUSZKÓW DLA MATEK KARMIĄCYCH PIERSIĄ

3 czerwca 2011

Światowy Tydzień Promocji Karmienia Piersią w tym roku obchodzony był na przełomie maja i czerwca. Nasze zakłady wyjątkowo aktywnie wspierają tę akcję, propagując wspaniałą ideę naturalnego karmienia niemowlaków.

W kolejnej, już dwudziestej pierwszej edycji tego międzynarodowego przedsięwzięcia, przedstawiciele pruszkowskiego "Herbapolu" uczestniczyli w dwóch prestiżowych konferencjach. 28 maja br. Komitet Upowszechniania Karmienia Piersią w Polsce zaprosił specjalistów do warszawskiego Hotelu "Mariott", a dzień wcześniej konferencja pt. "Świadome macierzyństwo kluczem do odpowiedzialnego rodzicielstwa, miłości i bliskości" odbyła się w Łomży.
Obydwu spotkaniom towarzyszyły firmowe ekspozycje "Herbapolu", oblegane wręcz przez lekarzy, położne oraz przyszłe i obecne mamy. Przygotowane na stoisko materiały promocyjne oraz próbki naszej rewelacyjnej herbatki laktacyjnej rozchodziły się lepiej nic ciepłe bułeczki.
Goście naszej ekspozycji – oprócz bardzo pozytywnych opinii na temat tego wyrobu - pozostawili naszym przedstawicielom dziesiątki zaproszeń do odwiedzin szpitali, poradni laktacyjnych czy szkół rodzenia dosłownie z całej Polski.
Postaramy się dojechać wszędzie, gdzie nas oczekują...
Uczestnicząc w obydwu spotkaniach spotkaliśmy się z niespotykaną życzliwością organizatorów, którzy potraktowali WZZ "Herbapol" w wyjątkowy sposób.
Prezentowaliśmy się na honorowych miejscach, nasze wykłady zaplanowano na początku głównej części konferencji, a firmowy baner - jako jedyny - mogliśmy zaprezentować na sali wykładowej, tuż obok ekranu do prezentacji.
Wyjątkowo miłym akcentem naszego udziału w Światowym Tygodniu Promocji Karmienia Piersią i aktywnej współpracy z Komitetem Upowszechniania Karmienia Piersią było specjalne pismo - podziękowanie, które otrzymaliśmy po konferencji od prof. Barbary Kanteckiej - Kowalewskiej.
Jesteśmy także oficjalnym Partnerem i Przyjacielem Komitetu, co oficjalnie potwierdzono na stronie www.laktacja.pl.
(+) kliknij, aby powiększyć
 

Super - inwestycje w ciągu past leczniczych

   >>
1 marca 2011
 

REUMOSOL W CIECHOCINKU

   >>
5 października 2010
 


1 | 2 | 3
ZNAJDŹ LEK NA SWOJE SCHORZENIE!
Wierzysz w profilaktykę zdrowia i skuteczność ziół? Zapisz się na nasz Newsletter!