ZARZĄD HERBAPOL WARSZAWA SP. Z O.O.



Prezes Zarządu
Roman Górny
e-mail: Roman.Gorny@herbapol.com.pl

V-ce Prezes Zarządu - Dyrektor Zarządzający
Krzysztof Pawlak
e-mail: krzysztof.pawlak@herbapol.waw.pl

Prokurent Spółki
Artur Bielak
e-mail: artur.bielak@herbapol.waw.pl

Główna Księgowa
Dorota Grzegorzewska
e-mail: dorota.grzegorzewska@herbapol.waw.pl

Dyrektor ds. Handlu
Danuta Smak
e-mail: danuta.smak@herbapol.waw.pl

Dyrektor ds. Jakości i Rozwoju
Ewa Paryczko
e-mail: ewa.paryczko@herbapol.waw.pl

ZNAJDŹ LEK NA SWOJE SCHORZENIE!
Wierzysz w profilaktykę zdrowia i skuteczność ziół? Zapisz się na nasz Newsletter!